LUBUSKIE:

Marszałek nagrodzi innowacje. Nowoczesne firmy i ludzie z szansą na 20 tysięcy

Mikro, małe i średnie firmy w Lubuskiem to wciąż nowość. Jest wiele sposobów, by popularyzować ten rodzaj biznesu. W tym celu Urząd Marszałkowski zorganizował plebiscyt „Lubuska Nagroda Innowacji”.

W konkursie uhonorowane będą przedsiębiorstwa, które wprowadzają nowoczesne rozwiązania w swojej branży i przyczyniają się do społeczno-gospodarczego rozwoju regionu. Plebiscyt odbywa się w czterech kategoriach: „Innowacyjny produkt”, „Innowacyjna usługa”, „Innowacyjny start-up” i „Innowator Roku”. O nagrodę mogą więc walczyć firmy z doświadczeniem, nowo założone oraz osoby, które rozpowszechniają wiedzę o innowacjach lub pomagają wprowadzać je na rynek.

Plebiscyt dotyczy inicjatyw i rozwiązań podjętych lub realizowanych po 1 stycznia 2015 roku. Termin zgłaszania firm do konkursu upływa 30 września. Można to zrobić poprzez adres coi@lubuskie.pl.

Nagrodą są vouchery o wartości 20 tysięcy złotych na dowolną kampanię promocyjną. Zostaną wręczone 26 października, na V Kongresie Przedsiębiorczości w Zielonej Górze.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00