KULTURA:LUBUSKIE:

LOOKnij z Indexem w stronę kultury!

Co tam w lubuskiej kulturze piszczy? Jeśli nie wiecie, nie martwcie się. To kwestia chwili i już będziecie świetnie zorientowani. A kto wie, może i wy dołączycie do grona użytkowników portalu, o którym opowiedziała na naszej antenie Maria Magdalena Milczarek z Regionalnego Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze.

Pani Maria jest koordynatorem portalu lubuskiekultura.pl, który pojawił się w sieci w styczniu tego roku. Jaki jest jego cel? Posłuchajcie:

M.M. Milczarek o portalu

Lubuski Leksykon Kultury, który tam się znajduje,  jest wspaniałą okazją to tego, by pokazać, co nam w duszy gra:

Lubuski Leksykon Kultury

Jak się okazuje, nie jest to takie trudne, wystarczy chcieć dołączyć do tworzenia lubuskiej historii kultury. Poza leksykonem są też inne możliwości twórczych działań na portalu:

e-usługi i e-learing

Warto nie tylko zerknąć, ale i zatrzymać się na dłużej. Znajdziecie tam internetowy magazyn Look Na Kulturę, który raz w miesiącu emituje lubuska telewizja. O ciekawych inicjatywach podejmowanych przez  mieszkańców naszego regionu dowiecie się również z innego programu:

Lubuskie Kultura Flash

Wśród szeregu działań podejmowanych przez RCAK w Zielonej Górze jest również wisienka na torcie, czyli najnowszy konkurs:

Złap zajawkę na kulturę

Pani Maria Magdalena Milczarek, poza koordynowaniem portalu, zajmuje się też dramaterapią czy psychodietetyką, ale to już temat na inną rozmowę, na którą już teraz serdecznie zapraszam.

 

Słuchajcie nas na fali 96 fm!

www.lubuskiekultura.pl

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: