LUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

Lato w mieście? Atrakcji tu pod dostatkiem!

Wakacje i urlop na miejscu wcale nie muszą być nudne. W Zielonej Górze i okolicach też może być ciekawie. Chociażby za sprawą produktu pod nazwą Zielone Grona.

Inicjatywę pod taką nazwą stworzyli lubuscy przedsiębiorcy. To może być uczta dla oka i podniebienia. Będzie można pozwiedzać i posmakować.

Stworzyliśmy produkt, który ma pomóc turystom, którzy przybywają w okolice Zielonej Góry, ciekawie spędzić czas. Docierając do miejsc, gdzie są wyroby regionalne i gdzie można te wyroby nabyć. Każdy może mieć ciekawe wakacje, nie wyjeżdżając nawet z Zielonej Góry.<span class="su-quote-cite">Małgorzata Grad, Winnica Julia</span>

Lubuski Karnet Wakacyjny – Zielone Grona, to owoc współpracy przedsiębiorców, którzy proponują możliwości ciekawego spędzenia wolnego, wakacyjnego czasu na łonie natury i nie tylko.

Dbanie o jakość, tradycję, wyroby najwyższej jakości. Nie chodzi tylko o to, żeby coś kupić. To też kwestia poznania nietuzinkowych ludzi, którzy poświęcają swój czas, często wakacyjny, niedzielny po to, żeby stworzyć coś, co jest naprawdę wysokiej jakości.<span class="su-quote-cite">Patrycja Racinowska-Kołłątaj, Eluxo</span>

Karnet pozwala na odwiedzanie winnic, restauracji, a także producentów regionalnych przysmaków. Szczegółowe informacje znajdziecie na fanpage’u Zielone Grona na Facebooku.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00