KULTURA:LUBUSKIE:

Kulturalne Ferie w mieście. Sprawdź ofertę Teatru i Biblioteki

Od najbliższego poniedziałku uczniowie lubuskich szkół rozpoczynają ferie zimowe. To przede wszystkim czas odpoczynku oraz zabawy. Instytucje kulturalne w naszym mieście przygotowały bardzo bogatą ofertę dla tych którzy zostają w domu, a chcieliby rozwinąć swoje umiejętności. 

Warsztaty organizuje m.in Lubuski Teatr. Szczegóły związane z feriami w teatrze zdradziła na antenie Radia Index Magdalena Pawlak.

Będziemy organizować warsztaty plastyczne i ruchowe. Jedna część będzie odbywać się dla dzieci od 5 do 12 roku życia, a druga od 12 w górę. Dzieciaki na warsztatach plastycznych będą mogły stworzyć kostiumy scenografię i później przerzucimy do w rzeczywistość. Warsztaty ruchowe to przede wszystkim ruch, taniec oraz świadomość swojego ciała.

 

Nie tylko w teatrze trwać będą zajęcia, bardzo bogatą ofertę dla uczniów przygotowała Wojewódzka i Miejsca Biblioteka Publiczna w Zielonej Górze. Tam zostały przygotowane 22 spotkania w 9 agendach udostępniania.

Już od poniedziałku zaczynamy w filii nr 11 na ulicy Ptasiej. Tam będą odbywały się warsztaty rzeźbienia w mydle. W tym samym dniu balonowe szaleństwo w filii nr 5 na Żołnierzy II Armii. Zaczynamy z kopyta od poniedziałku.

 

Mówiła Marzena Wańtuch-Elińska. Więcej informacji o zapisach na stronach Lubuskiego Teatru i Biblioteki Norwida.

 

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00