LUBUSKIE:

Konkursu dla Studentów i Absolwentów

Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy z tej dziedziny, stymulowanie zainteresowania studentów tematyką poręczeniową w Polsce i Unii Europejskiej oraz promocja działalności funduszy poręczeniowych.

Tematyka pracy licencjackiej i pracy magisterskiej musi obejmować zagadnienia związane z działalnością funduszy poręczeniowych w Polsce, z rozwojem przedsiębiorstw sektora MŚP dzięki dostępowi do zewnętrznych źródeł finansowania za pośrednictwem systemu funduszy poręczeniowych oraz finansowaniem działalności poręczeniowej ze środków Unii Europejskiej – ze szczególnym uwzględnieniem regionu lubuskiego.
W konkursie będą mogły wziąć udział prace obronione na jednej z uczelni wyższych w województwie lubuskim między 01.01.2009 r. a 31.08.2011r., ocenione na egzaminie magisterskim czy licencjackim przynajmniej na ocenę dobrą.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi w terminie do dnia 31 grudnia 2011 r. W konkursie do wygrania przewidujemy nagrody pieniężne, rzeczowe i staże (w Biurze Województwa Lubuskiego w Brukseli oraz w Lubuskim Funduszu Poręczeń Kredytowych), a dodatkowo za zajęcie I miejsca publikację pracy magisterskiej.

 
Regulamin konkursu

Autor: Radio Index

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00