LUBUSKIE:

Drzonków powie „stop uzależnieniom!”

Lubuski Piknik Zdrowia to już prawie tradycja, a coraz większa liczba uczestników świadczy, o wzroście świadomości mieszkańców województwa w temacie chorób i nie tylko.

W tym roku ponownie Drzonków będzie gospodarzem pikniku. Podczas wydarzenie nie zabraknie atrakcji dla całej rodziny. Na scenie wystąpią m.in. cheerliderki, zespół „Maki” czy tancerze ze szkoły tańca „Gracja”. Dodatkowo funkcjonować będzie miasteczko medyczno-rehabilitacyjne gdzie będzie można oddać krew, zbadać słuch i nie tylko. Oprócz tego będzie można odwiedzić miasteczko osób niepełnoprawnych, czy miejsce gdzie będzie można porozmawiać z ekspertem województwa ds. informacji o narkotykach i narkomani. Atrakcje rekreacyjno-sportowe zapewni Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji, wśród których będzie można skorzystać ze strzelnicy, czy też z basenu. Dla dzieci natomiast przewidziane są gry i zabawy integracyjne.

VII Lubuskie Piknik Zdrowia odbędzie się 19 czerwca w na terenie WOSiR-u w Drzonkowie. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebook’u.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: