LUBUSKIE:

Chcesz pomóc maleńkiej Mai? Weź udział w licytacji!

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się wielka charytatywna licytacja na rzecz maleńkiej Mai Michockiej z Bytomia Odrzańskiego. Przypomnijmy – dwulatka ma poważną wadę serca i pilnie potrzebuje operacji w bostońskiej klinice. Żeby jednak zabieg mógł się odbyć – potrzebne są pieniądze. Dokładniej – dwa miliony złotych. 

I tutaj pomóc może każdy poprzez udział w niedzielnej licytacji. Całkowity jej dochód zostanie przeznaczony na rzecz Mai. A co będzie można wylicytować? Między innymi dawkę dobrego humoru. Kabarety Jurki oraz Ciach dają od siebie… porwanie. W znaczeniu niemal dosłownym. Mówi Przemek Sasza Żejmo.

Pomysł jest taki, żebyśmy 12 lutego w ramach podwójnego zaproszenia porwali na nasz występ do Żar na “Porwanie”. To jest bardzo śmieszna farsa, komedia. Będzie można wejść także za kulisy. Zachęcamy więc do licytacji. 

Coś dla siebie znajdą także smakosze. Bo wylicytować będzie można kolację All Inclusive dla dwóch osób w restauracji Klimat Bistro w Zielonej Górze. O szczegółach właściciel lokalu – Piotr Michalewicz.

Nie ukrywam, że nawet mogę podać te wszystkie składniki. Chyba takim najlepszym scenariuszem i takim najfajniejszym byłoby to, aby w niedziele dopełnić finał tej akcji. Mam nadzieję, że zdamy taki społeczny egzamin.

Licytacje znajdziecie na Facebooku Radia Index. Potrwa ona od godziny 16 do 18. Także na naszym profilu znajdziecie listę wszystkich fantów do wylicytowania.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X