LUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

Ceny biletów MZK w górę?

Rosną ceny za paliwo, prąd, gaz i inne media. Czy wzrosną również ceny biletów za miejską komunikację? Ten temat wraca po raz kolejny do publicznej dyskusji w naszym mieście. Nie jest to przypadek, wszak przy rosnącej inflacji temat wyższych cen biletów MZK nie może dziwić. 

W tym momencie ceny pozostają jednak bez zmian. Czy jednak mieszkańcy mogą spać spokojnie? Pytaliśmy o to prezydenta Zielonej Góry Janusza Kubickiego.

Będę bronił do ostatniego momentu jeśli będzie można jakichkolwiek podwyżek. Nie chciałbym dorzucać do tego kotła. Dostaję jednak wyższe rachunki i nikogo nie obchodzi, skąd wezmę pieniądze. Jestem ostatni, który stara się podwyższać ceny, ale czasami nie ma wyjścia. 

Kubicki dodaje, że miejska komunikacja to wciąż jeden z priorytetów Zielonej Góry.

Komunikację miejską traktuję trochę inaczej, dokupujemy nowe autobusy. Będziemy jednym z najbardziej nowoczesnych miast, jeśli chodzi o stan taboru szynowego. Mamy bezpłatne bilety dla osób do 18 roku życia. 

Jeśli macie pytania do włodarza miasta, piszcie do nas: prezydent@wzielonej.pl. lub dzwońcie w każda środę o godzinie 12.30 pod numer telefonu: 68-326-96-96.

 

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X