LUBUSKIE:SPORT:ZIELONA GÓRA:

“Bestia” zagra dziś przeciwko Zastalowi

Uwielbiany przez zielonogórska publiczność, “Bestia” czyli Adam Hrycaniuk dziś zagra przeciwko Enei Zastalu BC Zielona Góra.

Pan Adam grał w Zielonej Górze przez sześć lat i stał się jednym z symboli klubu. Teraz reprezentuje barwy Asseco Arki Gdynia. Właśnie z tą drużyną zagra dziś Enea Zastal BC. Nasz zespól jest piąty w tabeli z bilansem 7:5, Arka odwrotnie: bilans 5:7 i dziesiąta pozycja.  – Powinno być ciekawie- mówił w rozmowie z Radiem Index Adam Hrycaniuk.

Mieliśmy sporo czasu, by się przygotować. Nasza drużyna zmierza w fajnym kierunku. W ostatnim czasie mamy fajny czas: wygraliśmy cztery z pięciu meczów. Przyjeżdża solidny rywal także będzie to duże wyzwanie dla nas. Potencjał Zastalu jest spory, my mamy inne priorytety, 

Hrycaniuka pytamy, czy ma jeszcze sentyment do Zielonej Góry i do Zastalu. Popularny „Bestia” przyznaje, że cały czas kibicuje naszemu miastu.

Sześć lat, tego się nie da wykreślić. Staram się śledzić losy Zielonej Góry, czy to na krajowym podwórku czy w VTB. W tej sytuacji będziemy robić wszystko, by go wygrać. 

Początek jutrzejszego meczu o 19.30.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00