HOTROZMOWA NA 96 FM:

Szczepański o Lewickim: Każdy zasługuje na drugą szansę

Stowarzyszenie Teraz Lubuskie ma już pół roku. Co jego działaczom udało się zatem zrobić przez ostatnich sześć miesięcy? O to zapytaliśmy Jakuba Szczepańskiego. Wiceprezes Stowarzyszenia Teraz Lubuskie był gościem “Rozmowy na 96 FM”.

Według Szczepańskiego półmetek rocznej działalności to wiele projektów i pracy włożonej w ich realizacje. I to już od momentu samej rejestracji stowarzyszenia.

Wydaje mi się, że wiele pożytecznych rzeczy zrobiliśmy. Na przykład propozycje do budżetu województwa lubuskiego, projekt Lubuskiego Centrum Onkologii. Do tego poszerzenie dyskusji na temat odnawialnej energii. 

Okazuje się, że cały czas stowarzyszenie się także rozrasta. Wciąż bowiem przybywa nowych jej członków. A skoro o działaczach Teraz Lubuskie mowa – zapytaliśmy Szczepańskiego także o Patryka Lewickiego, który do organizacji należy. Czy sytuacja prawna Lewickiego może zaszkodzić stowarzyszeniu? Według Szczepańskiego – nie.

To jest sprawa sprzed wielu lat. Patryk wytłumaczył się, zwrócił wszystkie pieniądze i przeprosił. Ja też uważam, że każdy zasługuje na druga szansę. A Patryk jest bardzo aktywny społecznie.

“Rozmowa na 96FM” zawsze o 9.30, od poniedziałku do piątku.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: