HOTROZMOWA NA 96 FM:

Poseł Konfederacji: TVN? Przykrywka dla innych tematów

– To była wydmuszka, a nie prawdziwy temat polityczny – tak zamieszanie wokół tzw. lex TVN komentował na antenie Radia Index Krystian Kamiński. Poseł Konfederacji był gościem Rozmowy na 96 FM.

Przypomnijmy, wczoraj Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przedłużyła koncesję stacji TVN 24. Sprawę komentował dziś u nas lubuski parlamentarzysta.

Jest to przykrywka dla innych tematów. Akurat Prawo i Sprawiedliwość nic nie mogło na tym stracić, bo jego elektorat TVN i tak w dużej mierze nie ogląda. Ta polaryzacja nie szkodziła im i mogła być napędzana. Przykryto w tym czasie wiele innych tematów, jak chociażby podwyżki dla posłów. Konfederacja jako jedyna głosowała przeciwko.

Poseł podkreślił, że nie ma i nie było takiej możliwości, żeby stacja zniknęła. – To granie na emocjach Polaków przez polityków opozycji – uważa Kamiński. Przypomnijmy, że Konfederaci wstrzymali się od głosu w tej sprawie.

Nie chcieliśmy brać udziału w tej dyskusji medialnej, teraz jak wróci z Senatu, to się głosuje na odrzuceniem poprawek. PiS musi mieć bezwzględną większość, czyli nasze głosy nie mają znaczenia, ale nie chcemy wpisywać się w te głosy PO, że to jest zamykanie stacji.

Rozmowa na 96 FM z posłem Konfederacji do zobaczenia na wZielonej.pl. Program od poniedziałku do piątku o 9:30.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: