HOTLUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

Marcin Pabierowski o schronisku: “Nie będzie kabaretu, będzie chór”

Czy miastu potrzebne jest nowe schronisko, czy może istnieje potrzeba wyremontowania dotychczasowego obiektu? Takie pytanie zadaliśmy dziś Marcinowi Pabierowskiemu.

Radny Koalicji Obywatelskiej był gościem programu „Rozmowa na 96 FM”. Pabierowski był członkiem zespołu ds. lokalizacji schroniska. Teraz jednak za remont odpowiadać będzie Paweł Wysocki z klubu Zielona Razem. Naszemu gościowi Kaja Rostkowska postawiła pytanie, czy ostatni okres był zmarnowanym czasem.

Dziś po decyzji prezydenta była praca na marne. Szkoda. Prowadziliśmy konsultacje w Łężycy, na Jędrzychowie, skończyliśmy na strefie w Nowym Kisielinie. 

Pabierowski jest zdania, ze można było wybudować nowe schronisko, tymczasem prezydent – zdaniem naszego gościa – zmienił zupełnie plan.

Nie ma żadnych argumentów za ścieżką, którą proponuje prezydent. Mnie się teraz przypomniała wypowiedź gospodarza Anioła z “Alternatyw”. “Nie będzie kabaretu, będzie chór”. Nie będzie nowego schroniska, będziemy remontować stare. Nie wiadomo dlaczego. 

“Rozmowa na 96 FM” u nas od poniedziałku do piątku o godzinie 9.30.

Zobacz więcej
Back to top button
X