HOTZIELONA GÓRA:

Kto powalczy z Januszem Kubickim o fotel prezydenta? PO jeszcze bez kandydata

Kto będzie kandydował na prezydenta Zielonej Góry z ramienia Platformy Obywatelskiej i zagrozi Januszowi Kubickiemu? Takie pytanie postanowiliśmy zadać szefowi lubuskich struktur tego ugrupowania, posłowi Waldemarowi Sługockiemu.

Platforma Obywatelska jeszcze nie podała nazwiska swojego kandydata, gdyż jak twierdzi Sługocki, jest jeszcze do tego trochę czasu.

Rozmawiamy na temat kandydata, mamy wiele dobrze merytorycznie osób. Jest szef klubu Marcin Pabierowski, jest pani marszałek Elżbieta Polak, jest moja skromna osoba, ale są tez osoby spoza PO. Rozmawiamy z Wadimem Tyszkiewiczem i Januszem Jasińskim.

Szef lubuskiej PO dodaje, że wybór kandydata ma być oparty o profesjonalne badania. Sługocki przyznał także, że Zielona Góra potrzebuje zmiany.

Zlecimy przeprowadzenie badań i sprawdzimy preferencje zielonogórzan, kto powinien być naszym kandydatem. Ja uważam prywatnie też, ze Zielona Góra zmierza w złym kierunku, a pan prezydent przestał zajmować się Zieloną Górą, a prowadzi prywatne niejasne dla mnie spory.

Wybory samorządowe zaplanowano na wiosnę 2024 roku.

 

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X