HOTZIELONA GÓRA:

Janusz Kubicki: Inwestycje drogowe? Najważniejszy wiadukt przy Alei Zjednoczenia

Które z inwestycji drogowych będą realizowane w Zielonej Górze? Co jest priorytetem jeśli o chodzi o zielonogórskie ulice? Dziś w audycji “Prezydent na 96 FM” rozmawialiśmy m. in. o komunikacji i o stanie dróg w naszym mieście.

Janusz Kubicki pytany o najważniejszą drogową inwestycję stwierdził, że miasto w tej chwili szuka środków na dokończenie remontu przy Al. Zjednoczenia. Chodzi konkretnie o wiadukt:

Dla mnie priorytetem jest walka o pieniądze na wiadukt na Al. Zjednoczenia. Nie chcę, aby była taka sytuacja jak w Bydgoszczy, gdy jeden z głównych mostów zagraża eksploatacji;. Remonty na pewno będą, bo gdyż jest woda i mróz to rozsadza asfalt i pojawiają się dziury. 

Jeden z naszych słuchaczy pytał o to, czy będą w tym roku nowe inwestycje i czy powinno powstać rondo przy ulicy Lwowskiej?  – Nie planujemy tego – dodał Janusz Kubicki:

To rondo nie jest najpilniejsza kwestia do rozwiązania. Kto by nie chciał, by Wrocławska nie była przebudowana. Pomysłów jest dużo. Jest to nierealne, nas na to nie stać. 

Audycja “Prezydent na 96 FM” w każdą środę o godzinie 12.30

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: