ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Balony z twoją reklamą

Balony są atrakcyjną i wyrazistą formą reklamy, która bardzo mocno przyciąga wzrok przechodniów lub uczestników eventu. Z pewnością stanowią one jedną z najlepszych form przedstawienia twojej firmy we wszystkich tych miejscach, w których inne nośniki mogłyby zostać zakryte przez duże konstrukcje, takie jak scena czy namioty stelażowe. Co jeszcze warto wiedzieć o balonach reklamowych?

Pozwalają na lepsze zapamiętanie

Balony pneumatyczne to forma reklamy wizualnej, która przyciąga wzrok i uwagę, a także – dzięki dużym rozmiarom – doskonale prezentuje twoje logo, hasło reklamowe lub produkt. Podczas imprez w plenerze mogą one stać się dominatorami całej przestrzeni, dzięki czemu to twoja firma zostanie najlepiej wyeksponowana i zapamiętana.

Łatwe w transporcie

Pomimo iż balony reklamowe posiadają ostatecznie duże rozmiary, to po złożeniu zajmują tylko niewielką przestrzeń. Dzięki temu są łatwe w transporcie i pozwolą ci przenosić się z miejsca na miejsce – na przykład z jednego eventu sportowego na drugi, zorganizowany w innym mieście podczas wakacji. Dodatkowo, firma Inventini, która jest czołowym producentem tego typu nośników reklamy, zapewnia swoim klientom wygodną torbę, dzięki której transport będzie jeszcze prostszy.

Z kolei dołączony system pompowania zapewni ci szybką i łatwą możliwość ponownego rozłożenia balonów w kolejnym miejscu. Dowody? Balon o wysokości 3 m będzie gotowy już w 60 sekund! Jest to w dodatku niezwykle łatwe. Wystarczy podłączyć go do wiatraka, a on samoczynnie się rozłoży. Do twoich zadań będzie należało tylko zakotwiczenie go do podłoża. To wszystko!

Dane techniczne

Inventini jest firmą, która od lat produkuje nośniki reklamowe takie jak siedziska, balony czy namioty. Dzięki swojemu doświadczeniu oraz dbałości o jakość produktów stanowi jedną z wiodących marek wśród producentów tego typu materiałów w Polsce. Wyróżnia ją trwałość oraz estetyka wykonania, a także dbałość o to, by ostateczny efekt był w pełni zgodny z oczekiwaniami klienta.

Balony marki Inventini produkowane są z poliestru lub polichlorku winylu, które zapewniają im wodoszczelność, wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Nadruk wykonywany jest w technologii sublimacyjnej lub lateksowej, co zapewnia mu wysoką jakość i trwałość. Dzięki temu twoja reklama będzie wyglądała jak nowa nawet po wielu użyciach. Dodatkowym atutem firmy jest dbałość o środowisko, poprzez automatyzację procesów i minimalizację odpadów.

W ofercie znajdziesz balony w rozmiarach od 3 do 6 m wysokości i w dwóch kształtach: sferycznym i bulb (kształt żarówki).

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: