ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Atrakcyjne kursy online dla studentów. Jakie zawody są zabezpieczeniem na przyszłość?

Okres studiów to świetny czas nie tylko na naukę na wybranym kierunku, ale na łapanie wiedzy i umiejętności, które w przyszłości będą przydatne. Kursy internetowe są sposobem na połączenie nauki na studiach stacjonarnych z dokształcaniem w innych zawodach. Studia nie zawsze dają nam pewność pracy po otrzymaniu dyplomu do ręki. Dlatego świetną opcja jest zabezpieczenie się drugim zawodem bądź też rozszerzenie swoich kompetencji. Kto w przyszłości nie będzie miał problemów ze znalezieniem zatrudnienia?

Trudności ze znalezieniem pracy
Ukończenie studiów nie daje nam dziś żadnej pewności, że znajdziemy wymarzoną posadę. Szczególnie humaniści mają z tym problem. Absolwenci takich kierunków jak: pedagogika, socjologia, marketing i zarządzanie, a nawet turystyka i rekreacja zasilają szeregi osób bezrobotnych. Takie kierunki jak prawo czy ekonomia również nie dają pewności pracy. Co zatem zrobić, by nie zasilić grona bezrobotnych w przyszłości? Odpowiedzią są kursy, na których zwiążesz się z jedną z branż, w której zapowiadane są deficyty pracowników. A jedną z nich są odnawialne źródła energii. Już teraz odczuwalne są braki i nie jest łatwo znaleźć dobrą firmę świadczą usługi z obszaru OZE.
Konieczność bycia bardziej ekologicznym wymusza na właścicielach nieruchomości wymianę starych urządzeń na nowe. A także zastosowanie rozwiązań, dzięki którym prąd popłynie do domu ze słońca.

Internetowy kurs
Kurs technika OZE przygotowany przez Szkołę Partnerską Viessmann znajdziesz pod tym adresem: viessmann.edu.pl Dlaczego oni? Jest to jedyna szkoła, która współpracuje z producentem urządzeń. Zapisując się na kurs, dodatkowo możesz odbyć zajęcia z montażu i uruchamiania urządzeń firmy Viessmann. Będzie to potwierdzone certyfikatem. Viessmann jest liderem na rynku, w związku z czym taki certyfikat i umiejętności będą bardzo przydatne w przyszłości. Zresztą kończąc kurs, można już po godzinach na uczelni poszukiwać zleceń w firmach działających w branży OZE i budować swoje CV. Szczegółowe informacje dotyczące zawodu, obowiązków na stanowisku technika OZE znajdziesz na stronie: http://www.viessmann.edu.pl/dla-kandydatow/technik-oze-informacje
Według szacunków dostępnych na stronie Szkoły Partnerskiej Viessmann, branża OZE wchłonie w przyszłości około 70 tys. pracowników. Kończąc kurs w obszarze jednej z szybko rozwijających się branż w Polsce, zabezpieczasz swoją przyszłość. A być może stawiasz pierwsze kroki do atrakcyjnej kariery.
Dużą wygodą jest forma kursu. Wykłady odbywają się przez internet w godzinach wieczornych. Szkoła pomaga słuchaczom w znalezieniu praktyk.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: