Szatnia Akademików: siatkarze zaczęli następną serię?

Najpierw były cztery z rzędu zwycięstwa, potem trzy z rzędu porażki. Siatkarze AZS-u Zielonogórskiego w ostatnią sobotę wygrali drugi mecz z rzędu, tym razem z Miliczu z MUKS-em 3:0. Czy czeka nas kolejna dobra seria?

Pytaliśmy o to Krystian Bangrowskiego, siatkarza zielonogórzan, który odwiedził Szatnię Akademików. W tym roku zielonogórzanie mają do rozegrania jeszcze dwa spotkania. W tę sobotę z Olavią Oława (hala UZ: 20:00) i w kolejny weekend, 21 grudnia z Bielawie z Bielawianką. To ważne mecze w kontekście udziału w fazie play-off i obronienia 4. pozycji, którą obecnie zielonogórzanie zajmują w grupie 4 II ligi. W Miliczu nie stracili seta, choć spacerkiem nasz gość tego spotkania nie nazwał. Krystian Bangrowski mówił też o sobie, a także o udziale… Astry Nowa Sól w transferze do Zielonej Góry.