Juve wygrywa czwarty mecz i całą serię!

To już koniec rywalizacji w fazie play-out w II lidze. AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego po raz drugi przegrał w Głuchołazach z Juve Wakmetem, tym razem 1:3. Całą rywalizację zielonogórzanie też przegrali 1-3. Tym samym to Juve zostaje w II lidze.

Niedzielna rywalizacja zaczęła się od zwycięstwa gospodarzy w pierwszym secie 25:23. W drugiej odsłonie świetnie spisywali się akademicy, którzy nie dali szans gospodarzom, wygrywając do 17. Niestety kolejne dwie partie należały już do miejscowych. Jive triumfowało kolejno: na przewagi 27:25 i 25:22.

Radość w Głuchołazach, smutek w szeregach zielonogórzan. Niestety gospodarze, niezbyt sympatycznie w stosunku do akademików okazywali swoją radość. Okrzyki, które dobiegały z szatni Juve nie nadają się do cytowania. Więcej o tej rywalizacji, jak również więcej kulis odkryjemy, nomen omen w Szatni Akademików. Początek poniedziałkowego programu w Radiu Index o 13:00.