AUDYCJE 96 FM:

Nie zwijaj się! Rozwiń skrzydła [ Z Indexem Tu i Teraz]

Setki poradników w księgarniach, których tytuły aż krzyczą: ” Zostań milionerem!”, “Rzuć palenie z nami!”,“Schudnij 10 kg w tydzień!”. I co? Wydajesz średnio 40 złotych, czytasz, wierzysz i zaczynasz działanie. Z jakim efektem? Na to pytanie odpowiedzcie sobie sami. W nowej audycji na 96 fm znajdziecie odpowiedź na inne pytanie, mianowicie,  jak skutecznie przeprowadzić zmianę. 

 
Pani psychodietetyk, Maria Magdalena Milczarek, która mówi wprost, że w spektaklu  pt. życie  wszyscy odgrywamy główną rolę i szkoda czasu na próbne przedstawienia. Na co dzień pracuje z osobami, które chcą poznać siebie, swoje pragnienia, cele.  Jeśli i Ty chcesz zmienić swoje życie,  ta audycja jest właśnie dla ciebie!

Z Indexem Tu i Teraz cz.1

Cuda nie istnieją! Owszem, możemy usiąść na kanapie, oglądać Sekret i czekać aż schudniemy 10 kg w tydzień, jednak o wiele lepszym wyjściem jest Diet Coaching. Co to takiego? Posłuchajcie:

Z Indexem Tu i Teraz cz.2

Każdy wie, że nie od razu Rzym zbudowano, to dlaczego wierzymy, że od razu możemy zbudować piękną sylwetkę? Po drodze jest mnóstwo przeszkód, z których być może nie zdajemy sobie sprawy. Co jest kluczowe poza nazwaniem przeszkód głośno?

Z Indexem Tu i Teraz cz.3

Już wiesz, co zrobić, żeby ruszyć z miejsca. Jeśli chcesz wiedzieć, jakego rodzaju mogą to być przeszkody, a przede wszystkim, jak sobie z nimi poradzić, posłuchaj:

Z Indexem Tu i Teraz cz.4

Program polecany przez psychodietetyka opiera się na małych krokach, które tworzą trwałą zmianę zachowań prowadzących do zdrowszego stylu życia:

Z Indexem Tu i Teraz cz.5

Zostań z nami! Śledź nas tutaj i jeszcze  tutaj!

A co Ciebie motywuje do zmiany? Pisz! Funpage czeka na Ciebie. Napisz, a my wylosujemy jedną odpowiedź. Nagrodą będzie darmowa konsultacja u Pani psychodietetyk:)

Słyszymy się już za tydzień tuż po 10 na 96FM!

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00