AUDYCJE 96 FM:

Sesja – depresja [Portugalia z Dominikiem]

“Trzeba mieć duże szczęście, aby wszystko od razu zdać” mówi Dominik Sękowski o trwającej sesji na portugalskiej uczelni. 

Sesja na lizbońskiej uczelni trwa tylko 2 tygodnie, a więc egzaminy są prawie codziennie. Nie jest to komfortowa sytuacja, zważywszy na to, że za oknami panują wysokie temperatury. Nie wszystkie kolokwia poszły po jego myśli, ale więcej informacji otrzyma w przyszłym tygodniu.

Chyba większości studentom zdarzyło się w nie wstać na poranne wykłady i pozostać w łóżku. Dominik stanął przed podobnym dylematem, ale zamiast leniuchowania postanowił wyjechać do południowego miasta Setúbal. Tam razem z przyjacielem dali się porwać spontanicznym pomysłom.

Audycja rozpoczyna i kończy się tematami uniwersyteckimi. Dominik wyjaśnia, że większość zajęć odbywa się w rodzimym języku portugalskim. W zrozumieniu materiału pomaga na szczęście technologia.

Pytania do Dominika Sękowskiego możecie kierować na adres: portugaliazdominikiem@gmail.com, lub na jego prywatny profil na Facebooku. Kolejna audycja w czwartek, 14 czerwca, tuż po godz. 15:00 w Radiu Index.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: