ZIELONA GÓRA:

Zabiera nudę, w zamian daje frajdę! Akcja „Kaczy Hood” już niebawem

Jak można spędzić wolny czas w Zielonej Górze podczas wakacji? Pewnie o tym myślą często młodzi ludzie narzekający na nudę. Jak się okazuje jest sporo ciekawych i atrakcyjnych miejsc, jak również pomysłów. Jednym z nich jest tzw. Kaczy Hood.

To warsztaty skierowane do młodych ludzi, prowadzone na Kaczym Dole, w rejonie ulicy Okulickiego przez Radosława “Rademeneza” Blonkowskiego. Nasza reporterka Oriana Serszyńska zapytała inicjatora, skąd pomysł na organizację tego typu akcji.

Pomysł powstał dwa lata temu, podczas spotkania dwóch radnych: Filipa Czeszyka oraz Pawła Wysockiego z klubu Zielona Razem. Wiedzieliśmy, że jest duża liczba osób, które tutaj spędzają wolny czas. Żeby zaktywizować tę młodzież, zrodził się pomysł na darmowe warsztaty, które w zeszłym roku cieszyły się bardzo dużą popularnością. W tym roku mamy więcej ludzi i jest kontynuacja projektu, czyli druga edycja. “Kaczy Hood” to warsztaty z czterech dziedzin: jest to graffiti, skateboarding, czyli deskorolka, hip hop dance i beatbox.

Radosława Blonkowskiego zapytaliśmy również o szczegóły organizacyjne.

Warsztaty są całkowicie darmowe, więc zapraszamy serdecznie tych, którzy się jeszcze nie zdecydowali, do tego, żeby się zapisać. Odbędą się od 27 do 31 lipca. Najlepiej napisać na fanpage “Spoko Family” na Facebooku. 

Dodajmy, że warsztaty prowadzone są w różnych przedziałach wiekowych.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: