ZIELONA GÓRA:

Zabawa i promocja miasta w jednym. Pierwsze opinie o Monopoly Zielona Góra

Dobrą rozrywką, a przy okazji pokazaniem miasta jest zielonogórska edycja gry Monopoly. Na planszy znalazło się wiele obiektów związanych z historią, a także nowoczesnych miejsc. Mieszkańcy byli pozytywnie zaskoczeni tym, jak wygląda.

W prezentacji miejskiego Monopoly brała udział m.in. pani Natalia z dziećmi – Mileną i Wojtkiem. Planszówka to dla niej sposób na zabawę z rodziną.

Wraz z kuzynami bardzo uwielbiamy w to grać. A odkrycie planszy z wersją naszego miasta to jest super sprawa. Jestem zachwycona, dla mnie jest idealnie.pani Natalia

Wśród takich obiektów, jak Planetarium Wenus czy park linowy „Gęsie Tarasy”, znalazło się miejsce również dla ZGranej Rodziny – programu, z którego korzysta wielu zielonogórzan.

Pierwsze wrażenie to było takie „wow”. Nikt z nas, partnerów, do końca nie wiedział, kto będzie na planszy. Pierwsza moja myśl – zerknąć na swoją planszę, na ZGraną Rodzinę. I jej właśnie szukałam. Bardzo mocno utożsamiamy się z Zieloną Górą i myślę, że to ważne wydarzenie również dla naszego programu.Małgorzata Szachowicz, ambasadorka ZGranej Rodziny

Oprawa graficzna gry jest w pełni dopasowana do zielonogórskich realiów. Zamiast kart szansy i kart kasy społecznej mamy karty białych i czerwonych winogron. Zdjęcia umieszczone na polach gry wykonali zielonogórscy fotografowie, a za rysunki w centralnej części planszy odpowiada Robert Jurga.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00