ZIELONA GÓRA:

Wieloletnia skarbnik miasta przechodzi na emeryturę. Były podziękowania od władz

Zmiana na stanowisku skarbnika miasta Zielona Góra. Na emeryturę przechodzi Emilia Wojtuściszyn, która tę funkcję sprawowała niemalże 30 lat. Uroczyste podziękowanie za pełnione przez nią obowiązki przekazał prezydent i radni w trakcie sesji rady miasta.

Ustępującą panią skarbnik zapytaliśmy, jak może podsumować swoją pracę i jak zamierza nadal wspomagać urząd miasta.

Jestem dumna, że mogłam pracować w urzędzie miasta. Dumna, że mogłam pracować tyle, bo 28 lat na rzecz urzędu miasta i mieszkańców. Naprawdę jest to bardzo duży czas pracy. Wiele czasu poświęcałam temu miastu – własnego, prywatnego. Jak planuję wykorzystać doświadczenie? Każdemu, kto zwróci się do mnie z prośbą o pomoc, będę nią służyła. Nie ma żadnego problemu, zawsze pomogę.Emilia Wojtuściszyn

– Żeby zostać skarbnikiem miasta, trzeba się do tego przygotować, to jest proces. Przygotować emocjonalnie, zawodowo. Myślę, że pani Regina obecnie też będzie potrzebowała takiej pomocy i zawsze będzie mogła na nią liczyć z mojej strony – mówiła Emilia Wojtuściszyn o swojej zastępczyni, Reginie Renc. Nowa skarbnik przejmie obowiązki w piątek, 1 lutego.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X