ZIELONA GÓRA:

Rusza program Aktywny Zielonogórzanin. Nie jest przeznaczony tylko dla studentów

To informacja dla tych, którzy chcieliby zrzucić kilka kilogramów, a nie wiedzą, jak się do tego zabrać. Już niebawem druga edycja programu Aktywny Zielonogórzanin, którego inicjatorem jest AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Jak się dobrze odżywiać? Jak wrócić do aktywności fizycznej i robić to z głową? O tym powiedzą specjaliści, którzy uczestniczą w projekcie. Szczegóły przybliża Dawid Piechowiak z akademickiego klubu.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które gdzieś tam “błądzą” i nie potrafią się odnaleźć w tym zdrowym żywieniu i w aktywnym życiu. Mimo, że jesteśmy klubem uczelnianym, nie jest to program skierowany tylko dla studentów, tylko, jak sama nazwa wskazuje, do wszystkich mieszkańców Zielonej Góry.Dawid Piechowiak, AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego

To już druga edycja programu. Zainteresowanie poprzednią było spore. Wpłynęło 100 zgłoszeń, z których do udziału w projekcie wytypowano 30 zielonogórzan. – Liczymy, że teraz będzie podobnie – mówi Piechowiak.

Ofertę mamy bardzo ciekawą. Dostęp do dwóch siłowni, możliwość pracy na zajęciach z aerobiku i aqua aerobiku, dodatkowo dorzucamy opiekę dietetyka, który rozpisze plan żywieniowy. Indywidualne rozmowy, pomiary tkanki tłuszczowej i to wszystko za darmo. To 2,5 miesięczny program, który może nie odmieni, ale wpłynie pozytywnie na czyjeś życie.Dawid Piechowiak, AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego

Zapisy prowadzone są do 8 października. Program ruszy dzień później i zakończy się przed Świętami Bożego Narodzenia. Formularz zgłoszeniowy i więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00