ZIELONA GÓRA:

No to pozamiatane! Pierwsza ustawka freestylowa już dziś

Mówi się, że Zielona Góra żyje rockiem i ostrym metalowym brzmieniem. Teraz jednak odmienimy tę wizje głosem hip-hopu.

Po tym, jak w naszym mieście upadł klub Kokon Stage oraz 4 Róże dla Lucienne, nie wiadomo, gdzie mają się podziać fani kultury hip-hopu. Dodatkowo po incydencie związanym z Peją i pobiciem 15-latka, nie możemy liczyć na kolejną Rap Grę. Zielona Góra od lat umiera pod względem wszelkiego rapowego brzemienia. Jednak po nielicznych imprezach tego gatunku wiemy, że mamy tutaj dobrych hip-hopowców. W zakątkach swoich domów nagrywają po cichu pierwsze dema i solówki. Teraz jednak wyjdą na scenę, aby odbić wieloletnie hip-hopowe zapuszczenie miasta.

Po raz pierwszy w Zielonej Górze odbędzie się RAP JAM wraz z Ustawką Zielonogórskiej Ligi Freestylowej. Na scenie wystąpi ponad 10 artystów. Jednak jeżeli do kogoś dotarła ta informacja dopiero teraz, a czuje się na siłach stanąć w szranki z innymi na scenie, może to zrobić jeszcze dziś, tuż przed samym rozpoczęciem imprezy.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00 w Jazzkinie, przy ulicy Jana Sobieskiego 14. Poprowadzi je Milu, a w skład jury wejdzie Spartiak i Sid.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X