ZIELONA GÓRA:

Pomysł na wolną niedzielę? Zdrowy wysiłek na Wrocławskiej!

Niedaleko galerii Focus Mall wiele osób z Zielonej Góry korzysta z możliwości gry w squasha. Od nowego roku mają też okazję dowiedzieć się, jak uzupełnić zdrowy tryb życia o racjonalne żywienie. Na Wrocławską 17 przeprowadziła się poradnia dietetyczna “Sportina”.

Punkt prowadzi dietetyk Julia Więcław. Poradnia oferuje pomoc w żywieniu sportowców i diety dla tych, którzy chcą przybrać lub stracić na wadze. Układane są również plany żywieniowe dla dzieci, wegetarian i wegan. Z usług poradni zielonogórzanie mogą skorzystać taniej, jeżeli mają kartę ZGranej Rodziny lub są klientami centrum sportowego Hasta la Vista.

Mamy dla naszych klientów opcję stworzenia diety i zmierzenia składu ciała. Pani dietetyk opiekuje się naszymi klientami i ma dla nich specjalną ofertę rabatową. Oczywiście do Sportiny przychodzą też klienci, którzy nie grają w squasha. Nie jest to dla nas żaden problem – a nuż któryś z klientów Sportiny lub Hasty złapie bakcyla na dietę lub squasha. Dla nas jest to transakcja wiązana i czysta przyjemność.Klaudia Oświęcimska, centrum sportowe Hasta la Vista

W samym Hasta la Vista możemy pograć w squasha w różnych kategoriach wiekowych i rywalizować w ten sposób z innymi ludźmi, którzy odwiedzają klub.

Podzieliliśmy ligi na dwa typy rozgrywek. Pierwsza to liga młodych, gdzie do uczestnictwa zapraszamy ludzi poniżej 35. roku życia. Ale jest to granica, na którą czasem przymykamy oko. W tej lidze grają głównie studenci, dla których przygotowaliśmy tańszy wstęp. Druga kolejka ligowa to Liga Gentlemanów – śmiejemy się, że grają w niej starsi panowie.Klaudia Oświęcimska

Centrum Hasta la Vista jest czynne codziennie od 8:00 do 22:00. Gra w squasha może więc być choćby alternatywą dla wypadu na zakupy.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: