HOTSPORT:ZIELONA GÓRA:

Komplet uczestników na 3. Zielonogórski Bieg Niepodległości

Nie 11, ale 6 listopada w sobotę, o 11:00 wystartuje Zielonogórski Bieg Niepodległości. To trzecia edycja biegu, w którym uczestnicy będą mieli do pokonania 11 kilometrów.

Wśród uczestników mile widziane będą biało-czerwone barwy. Zainteresowanie biegiem w tym roku jest spore. Zapisy są już zamknięte. O szczegółach mówi Wacław Hansz, prezes Lubuskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej.

Bieg będzie rozegrany na tej samej trasie, ze startem i metą na ul. Dąbrowskiego, w pobliżu Centrum Przyrodniczego. Pięć okrążeń, czyli 11 kilometrów. Trasa interesująca, tak oceniali ją uczestnicy poprzedniego biegu. Zainteresowanie przekroczyło nasze nieśmiałe oczekiwania. Nie możemy już przyjąć więcej osób. 150 uczestników, którzy dopełnili formalności, wezmą udział.

To ostatnia impreza biegowa w tym roku, organizowana przez TKKF. W ramach biegu głównego odbędzie się także drużynowa rywalizacja dla uczniów zielonogórskich szkół.

Drużynowy Bieg Niepodległości odbywa się na dystansie 2,2 km, w którym wezmą udział pięcioosobowe drużyny reprezentujące zielonogórskie szkoły ponadpodstawowe. Będą uczniowie, ale również nauczyciele.

Wyniki uzyskane przez drużyny zostaną zaliczone do klasyfikacji Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Pakiety startowe będą wydawane w piątek, 5 listopada w godz. 16:00-19:00 w recepcji CRS, a także w dniu zawodów w pobliżu startu, w godz. 8:30-10:30.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: