LUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

Do Parku Książęcego w Zatoniu z mapką w ręce!

Punkt Informacji Turystycznej w Zatoniu zaprasza na romantyczne spacery. Do zobaczenia są chociażby zrewitalizowane mury pałacu i park w wiosennej odsłonie. A żeby się nie zgubić w terenie i nie pogubić w historii obiektu, możemy skorzystać z dwóch nowo wydanych folderów z mapkami.

Jednym z materiałów promocyjnych jest kilkudziesięciostronicowy biuletyn, wzbogacony między innymi o współczesne zdjęcia i dużą mapę w formie plakatu kolekcjonerskiego. Zaznaczono na niej wszystkie atrakcje parku i najważniejsze informacje na jego temat.

W tym materiale mamy właśnie historie tego miejsca. Wydaje mi się, że wiele osób poszukuje właśnie informacji o tym, skąd ten park się w ogóle tutaj znalazł na tych terenach.

Żeby dla zagranicznych turystów nie były to jednak tylko podróże palcem po mapie – ekipa informacji turystycznej zadbała również o foldery w wersjach obcojęzycznych.

Materiał jest dostępny w trzech wersjach językowych. Poza polską jest to też wersja angielska oraz niemiecka. Jestem więc przekonany, że każdy znajdzie tutaj, w tym materiale, coś dla siebie.  

Przypomnijmy – na  pierwsze spacery po zrewitalizowanym parku w Zatoniu mogliśmy się wybrać już w zeszłym roku. Wtedy też, po sąsiedzku z ruinami pałacu, otwarty został punkt informacji turystycznej.

 

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: