WAŻNEWOŚPZIELONA GÓRA:

Do finału WOŚP coraz bliżej. Koncerty, licytacje i dużo emocji już w niedzielę!

Do rozpoczęcia 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pozostało coraz mniej czasu. Startujemy w niedzielny poranek, a atrakcji nie zabraknie.

Do finału przygotowany jest już zielonogórski sztab. Jego szef Filip Gryko w rozmowie z Radiem Index stwierdził, że – jak w poprzednich latach – dużym zainteresowaniem cieszył się wośpowy TIR. To specjalna scena mobilna, która pojawi się w największych zielonogórskich sołectwach.

W każdym większym sołectwie będzie nasz TOR. Będą koncerty licytacje, angażuje się lokalne społeczności. To też jest dodatkowa atrakcja. To jest dotarcie do tych, którzy chcą coś wrzucić do puszki. Na naszych stronach jest dokładna rozpiska, kiedy i gdzie znajdzie się nasz TIR. 

W planach są również przeróżne licytacje np. wydepilowanie jednego z radnych. Jest jednak kilka innych, równie ciekawych propozycji:

Myślę, że fajny voucher pobytu całodniowego w Aeroklubie Ziemi Lubuskiej, obiad, piknik, dodatkowe atrakcji. Myślę, że to jedna z fajniejszych rzeczy. Prezydent przewidział całoroczny voucher na CRS i to jest ciekawe. 

Z finałem WOŚP startuje również nasza radiowa ekipa. Od godziny 12 bedzie w radiu i w Index TV oraz na portalu wzielonej.pl. Polecamy nasza transmisję.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00