UCZELNIA:ZIELONA GÓRA:

Czas na zimową rekrutację na UZ! [WIDEO]

Zaledwie kilka dni dzieli nas od kolejnej zimowej rekrutacji na Uniwersytecie Zielonogórskim. Tym razem nabór na semestr letni na kierunkach technicznych rusza 1 lutego. Warto jednak pamiętać, że jest to rekrutacja wyłącznie na studia drugiego stopnia.

Chętni na studiowanie na UZ mają do wyboru 14 kierunków studiów stacjonarnych oraz 10 kierunków w trybie niestacjonarnym. Kalendarz rekrutacji jest różny dla poszczególnych kierunków. Wszędzie obowiązują jednak te same zasady naboru – podkreśla Ewa Sapeńko z biura prasowego UZ.

Kandydaci na studentów nie muszą osobiście pojawiać się w Biurze Rekrutacji. Najpierw rejestrują się elektronicznie, później skanują wszystkie dokumenty i przesyłają je w terminie wskazanym przez kalendarz rekrutacji. Oryginały dokumentacji studenci będą wysyłali pocztą tradycyjną. 

Wolne miejsca czekają między innymi na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska oraz Ekonomii i Zarządzania. Mówi Katarzyna Doszczak z biura prasowego UZ.

Na studentów czeka ponad tysiąc miejsc. 550 z nich na studiach stacjonarnych oraz 450 na studiach niestacjonarnych. Jeżeli chodzi o listę osób przyjętych, to poznamy ją na przełomie lutego i marca. 

Szczegóły rekrutacji znajdziecie na stronie Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz poszczególnych wydziałów.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X