UCZELNIA:

Zielona Góra znowu jak Klondike. Zabłyśnie złoto i jego poszukiwacze

Akademickie Mistrzostwa w Płukaniu Złota od kilku lat są związane z Bachanaliami. I choć druga z imprez została w tym roku przesunięta w czasie, zawody dla poszukiwaczy kruszcu odbędą się bez zmian.

Konkurs podzielono na kilka kategorii: turniej Dziekanów Uczelni Wyższych o Puchar Rektora Uniwersytetu Zielonogórskiego, turniej dla studentów i pracowników uczelni, zawody dla dzieci oraz turniej open dla wszystkich chętnych.

Mistrzostwa zostaną rozegrane w formule międzynarodowej. Każdy będzie miał szansę na wygraną, niezależnie od doświadczenia w płukaniu złota. Przed zawodami organizatorzy pokażą bowiem, jak należy to robić. Co ważne – uzyskane samorodki będzie można zabrać do domu!

Na miejscu rywalizacji odbędą się także inne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Rejestracja uczestników jest prowadzona elektronicznie. W formularzu zgłoszeniowym należy podać imię, nazwisko, kraj i nazwę uczelni oraz wybrać kategorię mistrzostw. Zapisy będą możliwe także w dniu zawodów w ramach wolnych miejsc.

IV Międzynarodowe Akademickie Mistrzostwa w Płukaniu Złota odbędą się 20 maja na kampusie A Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Pytania można kierować na adres d.michalski@ibem.uz.zgora.pl.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: