AZS:UCZELNIA:

Przygoda z pucharem zakończona. Teraz AMP-y

Futsaliści Eko-Polu AZS- Uniwersytetu Zielonogórskiego w niedzielę pożegnali się z Pucharem Polski, ale na rozpamiętywanie nie ma czasu, bo na horyzoncie już kolejna impreza. 

W niedzielę akademicy nietypowo, bo w Krośnie Odrzańskim mierzyli się z GKS-em Tychy. Przeciwnik gra półkę wyżej, w pierwszej lidze, ale zielonogórzanie stoczyli wyrównane spotkanie. W regulaminowym czasie był remis 4:4. Rywale bramki na wagę awansu strzelili w dogrywce, zwyciężając ostatecznie 8:4. Mecz ocenia trener AZS-u Maciej Dudek.

Z postawy jestem zadowolony. W regulaminowym czasie gry wyglądaliśmy jak równy z równym. W dogrywce widać było, że zabrakło sił. Myślę, że to było spowodowane tym, że duża część chłopaków jest w trakcie okresu przygotowawczego na trawie.

AZS pożegnał się z pucharem, a wita się z Akademickimi Mistrzostwami Polski. Wczoraj zielonogórzanie poznali swoich półfinałowych rywali. W turnieju w Katowicach zmierzą się z Politechniką Śląską, tamtejszym Uniwersytetem Ekonomicznym i wrocławskim Uniwersytetem Przyrodniczym.

Co roku te zespoły wręcz wyglądają zupełnie inaczej. Co roku to jest nowe otwarcie. Myślę, że jak przyjedziemy, to dopiero wtedy dowiemy się czegoś więcej o składach rywali.

Półfinałowy turniej potrwa od 5 do 7 lutego. Nie wiadomo kiedy rozgrywki wznowi Lubuska II liga futsalu.

Sponsor Sport Grafika

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: