UCZELNIA:

Chcesz współtworzyć bachanaliowe imprezy? AEGEE znów rekrutuje!

Organizują takie imprezy, jak Dyktando Uniwersyteckie, Zmagania Akademików i UZ Factor, czyli konkurs karaoke. Niemal zaraz po rozpoczęciu nowego roku akademickiego przypominają o swojej działalności. Studenci z AEGEE Zielona Góra chcą przyciągnąć do siebie nowych żaków.

W Europejskim Forum Studentów AEGEE Zielona Góra są ludzie z wieloma pomysłami na studencką aktywność. Zdają sobie jednak sprawę, że nie wszyscy od razu wiedzą, jak np. organizować imprezy. Tego są w stanie nauczyć od podstaw.

Naszym dosyć znanym projektem jest szkolenie Local Training Course. Wspieramy studentów naszego uniwersytetu – jedziemy z nimi na weekend na szkolenie. Tam uczymy podstaw zarządzania projektem, relacji z mediami, zarządzania zasobami ludzkimi i pozyskiwania funduszy.Konrad Sitarski, członek zarządu AEGEE Zielona Góra

Najbliższy Local Training Course odbędzie się prawdopodobnie w listopadzie. A w międzyczasie zainteresowani studenci mogą pojawić się na jednym z trzech październikowych spotkań AEGEE.

Szukamy studentów, którzy nie boją się wyzwań, chcą coś robić i nie są skupieni wyłącznie na pracy zarobkowej. Można do nas napisać maila lub wypełnić formularz, który jest na naszym wydarzeniu na Facebooku. Podaje się w nim podstawowe dane. Jest on automatycznie wysyłany do nas, następnie odzywamy się do zainteresowanego. Umawiamy się na krótkie spotkanie i rozmawiamy o tym, czego on oczekuje od nas i jak my działamy, czego oczekujemy.Konrad Sitarski

Rekrutacja do AEGEE odbędzie się w dwie kolejne środy – 24 i 31 października o 20:30 w akademiku Rzepicha w sali nr 12.

Konrad Sitarski

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: