ROZMOWA NA 96 FM:ZIELONA GÓRA:

SLD przed wyborami: kampania będzie merytoryczna

Radosław Brodzik powalczy o mandat radnego miejskiego w zbliżających się wyborach samorządowych. Przedstawiciel Sojuszu Lewicy Demokratycznej zasiadał w przeszłości w ratuszu.

Brodzik w Radiu Index mówił m.in. o projektach, jakimi przedstawiciele tej partii w mieście chcą się zająć jeszcze przed wyborami. Jeden z nich dotyczy in vitro.

W tej chwili czekamy na informację w tej sprawie z Urzędu Miasta. Jest kwestia planu zagospodarowania przestrzennego, rad dzielnic, jest kwestia uregulowania płac w spółkach miejskich. Mamy trochę inny pogląd niż obecna władza, co nie zmienia faktu, że przyglądamy się z ciekawością niektórym inwestycjom. Uważamy, że niektóre były potrzebne, uważamy, że niektóre powinny zostać przeprowadzone inaczej. To fajnie zostanie zweryfikowane i pokażemy, co chcemy my zrobić.Radosław Brodzik, SLD

Radosław Brodzik uważa, że dyskurs polityczny, zwłaszcza w czasie kampanii wyborczej, nie powinien polegać na kłótni, a na merytorycznej dyskusji i taką zamierza prezentować SLD.

Radny, to osoba, która ma stanowić dobrze w prawie. Ma kilkukrotnie przemyśleć projekt uchwały zanim go złoży. Ma składać nowe projekty uchwał, bo one mają poprawiać jakość życia mieszkańców, a co do kłótni personalnych, których czasami jesteśmy świadkami, to uważam, że one nie są potrzebne w polityce. Kampania może się cechować tym, że kilka potknięć się zdarzyło Urzędowi Miasta i pewno osoby uczestniczące w kampanii będą je wskazać. Merytorycznie wskażemy, jakbyśmy to zrobili inaczej.Radosław Brodzik, SLD

Cała Rozmowa na 96 FM z Radosławem Brodzikiem na portalu wZielonej.pl. W programie sporo o bieganiu i przygotowaniach do trzeciej edycji Charytatywnego Biegu Gladiatora, który jest organizowany z myślą o Rafale Adamczaku.

Rozmowa na 96 FM 20-08

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: