LUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

Zielonogórskie schronisko zaprasza na spacery

Ponad setka czworonogów ze schroniska przy ulicy Szwajcarskiej czeka na wyprowadzenie na spacer. Można to zrobić w każdą sobotę. 

Spacery z podopiecznymi zielonogórskiego schroniska podzielone są na dwie tury. Pierwsza grupa opuszcza teren organizacji już po godzinie 10 i wraca około jedenastej.

Później mamy godzinkę przerwy i druga grupa zaczyna spacery od godziny 12 do 13. Tak żeby pieski miały tą godzinę przerwy. Na odpoczynek, na odsapnięcie, na zregenerowanie sił czy też nawet napicie się wody.

Według pracowników schroniska tego typu akcje nie tylko sprzyjają adopcji, ale są także świetną formą aktywności dla całych rodzin. Jest jednak jeden warunek konieczny do spełnienia.

Musi być chociaż jedna osoba dorosła. Jest to osoba, która będzie zobowiązana do podpisania oświadczenia wyrażenia zgody. Wyrażenia też odpowiedzialności na ten spacer, który będzie miał się odbyć z danym zwierzęciem.

Przypominamy, że oprócz spacerów, zielonogórską organizację możecie wesprzeć także poprzez zakup najpotrzebniejszych  artykułów. Schronisko niezmiennie czeka chociażby na karmę dla swoich podopiecznych.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: