LUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

Słuchacz pyta, prezydent odpowiada: Czy w mieście brakuje boisk do gry w siatkówkę?

Czy w Zielonej Górze brakuje boisk do siatkówki? Jak wygląda infrastruktura sportowa w naszym mieście? Z takimi pytaniami zmierzył się w ostatniej audycji :”Prezydent na 96 FM”: włodarz miasta Janusz Kubicki.

Z pytaniem o siatkówkę zwrócił się do prezydenta nasz słuchacz, pan Mieczysław:

Gorzów ostatni oddał trzy boiska do gry w siatkówkę, Zielona Góra nie ma ani jednego nie licząc boiska przy liceum numer 7. A tak zero. prosiliśmy dyrektora szkoły podstawowej numer 1, dyrektor zlikwidował to boisko. Dlaczego tak się dzieje, że nie patrzycie na ten sport?  

Co na to Janusz Kubicki? Prezydent miasta absolutnie nie zgadza się z tezą, że w naszym mieście brakuje obiektów sportowych.

Cudze chwalicie, swojego nie znacie. Nie ma innego miasta wojewódzkiego w Polsce, które ma tak dużą bazę sportową. Niech Pan pojedzie na ulicę Sulechowską, trwa budowa balonu piłkarskiego, możemy pojechać na ulicę Amelii, tam jest hala dla koszykarzy, na Sulechowskiej hala do tenisistów, cały czas inwestujemy w rozwój bazy. 

Macie pytanie do prezydenta? Piszcie do nas: prezydent@wzielonej.pl lub dzwońcie: 68-326-96-96 w każdą środę o godzinie 12.30.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X