LUBUSKIE:

Młodzi On-Life i za urzędniczym biurkiem. Nabór na praktyki w Urzędzie Marszałkowskim

Powoli nadchodzi czas poszukiwania różnej maści stażystów i praktykantów. W ramach kampanii Młodzi On-Life obszerną ofertę praktyk dla studentów przedstawił Urząd Marszałkowski. Młodzi ludzie mogą więc połączyć praktyczną naukę zawodu z poznaniem funkcjonowania jednej z ważniejszych instytucji w województwie.

Studenckie ręce i umysły do pracy przydadzą się m.in. w Departamencie Ochrony Zdrowia, Biurze Sejmiku oraz Departamencie Przedsiębiorczości i Strategii Marki. Praktyka i wykonywane podczas niej zadania powinny być zgodne z kierunkiem studiów. Poszukiwani są m.in. studenci prawa, administracji, rolnictwa, kulturoznawstwa i informatyki.

Praktyka będzie bezpłatna i potrwa miesiąc, maksymalnie 150 godzin. Każdy może odbyć tylko jedną praktykę. Opiekunów praktykantów i zakres obowiązków wyznaczą dyrektorzy departamentów. Studenci mają zapewnione wstępne szkolenie BHP oraz instruktaż związany z pracą na konkretnym stanowisku.

Osoby zainteresowane praktyką powinny wysłać wypełniony wniosek na adres Urzędu Marszałkowskiego. Wszystkie dokumenty znajduje się w Biuletynie Informacji Publicznej urzędu.

Rekrutacja potrwa do 30 kwietnia, natomiast praktyki będą się odbywać od lipca do września. Poniżej – wykaz miejsc praktyk.

Download (PDF, 43KB)

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: