AUDYCJE 96 FM:LUBUSKIE:TEATR

Baru Rajza debiutuje albumem “Przełom” [USŁYSZ TEATR]

Znacie go z ulic wielu lubuskich miast. Teraz postanawia zmienić swój muzyczny wizerunek, odchodząc od postaci ulicznego artysty. Skutkiem tej metamorfozy jest debiutancki album, który Baru Rajza wydaje w kwietniu.

Płyta “Przełom” jest efektem współpracy artysty z Lubuskim Teatrem oraz włączenia Baru do projektu “Przestrzenie Sztuki” w ostatnim odcinku programu “Usłysz Teatr” poznaliśmy szczegóły tego debiutu.

Z racji tego, że w ramach projektu “Przestrzenie Sztuki” na rok 2022 Lubuski Teatr otrzymał zadanie zrobić komuś debiut, ja zupełnie nieświadomy przyszedłem do dyrektora i pochwaliłem mu się moim debiutanckim materiałem na mój longplay zatytułowany “Przełom” W ten piękny sposób udało nam się porozmawiać, że ten krążek zostaje wydany i otrzymałem tym samym wsparcie ze strony teatru.

 

Wydawnictwo promuje singiel “Chmurka” do którego powstał teledysk przygotowany przez ekipę filmową Łukasza Klimczyka, jedną z głównych ról zagrała Sandra Staniszewska-Herbich. Artysta zdradza nam czego słuchacz może spodziewać się po utworze “Chmurka”

W największym skrócie jest to utwór o miłości, o spotkaniu dwóch ludzi, o takim wyznaniu męskiego podmiotu lirycznego. Takiego ogromnego oddania i miłości względem kobiety

Warto wspomnieć, że 07.04 w Lubuskim Teatrze odbędzie się koncert promujący debiutancką płytę Baru Rajza. Więcej o artyście w programie “Usłysz Teatr”

 

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X