POLSKA I ŚWIAT:ZIELONA GÓRA:

126 dni autostopem po Azji i życiowa nauka. [Autostopem w Świat Sportu – powrót do domu]

Mateusz Koszela stwierdził, że przeżyje jedną z najważniejszych przygód w swoim życiu. Dlatego też zdecydował się na wyprawę autostopem po Azji. Co działo się przez 126 dni?

Wyruszył z Nowogrodu Bobrzańskiego, a zaledwie kilka tygodni później cieszył się piękną pogodą i zupełnie inną mentalnością ludzi. Mateusz zapragnął również pomóc tym, którzy pozwolili mu inaczej spojrzeć na świat. Wykreował charytatywną akcję Podaj piłkę dzieciom. Podróżował po szkołach i wioskach, aby spróbować uszczęśliwić najmłodszych z Azji. Udało się to ze wzajemnością. Przełomowym momentem w podróży i życiu 23-letniego Mateusza był wolontariat w południowo-wschodniej Kambodży. Nauczał tam języka angielskiego, a dzieciom kupił 90 piłek, dał książki i zeszyty, ale nie tylko…

Mateusz Koszela

Wyprawa Autostopem w Świat Sportu okazała się zmienić jego samego. I właśnie wspomniana pizza pokazała mu inne spojrzenie na świat. Posłuchajcie sami.

Mateusz Koszela

Więcej o wyprawie znajdziecie w rozmowie poniżej. Na portalu znajdują się również wszystkie audycje zatytułowane Autostopem w Świat Sportu.

 

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: