HOTPIŁKA NOŻNA:ZIELONA GÓRA:

Prezes LZPN o stadionie piłkarskim: Kropla drąży skałę

W Piłkarskiej Zielonej Górze gościliśmy dziś Roberta Skowrona. Prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej znalazł się też w zarządzie PZPN po tym, jak szefem polskiej federacji został Cezary Kulesza.

W audycji Radia Index Skowron przekonywał, że lubuszanie są ważnymi postaciami po zmianach władzy. Skowron wszedł do zarządu PZPN, a jego zastępca w lubuskich strukturach Zdzisław Czyrka został przewodniczącym Komisji Rewizyjnej PZPN. To trzecie najważniejsze stanowisko w piłkarskich władzach w naszym kraju.

Cezary Kulesza jest pod pełną kontrolą naszą. Nie powiem, że naszego województwa, ale wiele kluczowych dokumentów podpisuje Zdzisław Czyrka. Nasza pozycja jest mega silna.

Czy przełoży się na budowę stadionu w Zielonej Górze? Nie jest tajemniczą, że taka inwestycja wymaga pieniędzy i poparcia z różnych stron.

Dzisiaj nie będę odkrywał kart, na czym ten lobbing polega, ale rozmowy cały czas są w toku. Następny cykl rozmów planujemy już w najbliższy wtorek. Stare powiedzenie mówi, że kropla drąży skałę. To delikatna materia, ale cały czas nad tym pracujemy.

Cała Piłkarska Zielona Góra do zobaczenia na wZielonej.pl. Program w piątki o 11:15.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: