AZS:LUBUSKIE:SportSPORT:ZIELONA GÓRA:

Bez niespodzianki. AZS nie sprostał liderowi

Nie było niespodzianki w meczu I ligi piłkarzy ręcznych. Szczypiorniści PKM Zachód AZS UZ przegrali z liderem tabeli – Siódemką Legnica 24:30.

Mecz od początku układał się po myśli legniczan. Szybkie kontrataki, niezła gra w obronie – te elementy zadecydowały o tym, że już po pierwszej połowie akademicy tracili do lidera sześć goli. Było 11:17. AZS trzymał się wprawdzie dzielnie przyjezdnych, ale to Siódemka Miedź nadawała ton rywalizacji.

W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. Legniczanie utrzymywali bezpieczną kilkubramkową przewagę i wygrali zasłużenie.

To był ostatni mecz AZS-u w tym roku. Podopieczni Ireneusza Łuczaka mają po dotychczas rozegranych meczach 10 punktów legitymując się bilansem trzech zwycięstw i siedmiu porażek.