Puchar Polski: W półfinale derby miasta!

TS Masterchem Przylep pewnie pokonał w środowym ćwierćfinale Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim Lubuszanina Drezdenko 4:0.

Goście, za sprawą Pawła Posmyka mieli dogodne sytuacje do zdobycia gola w pierwszej połowie, ale żadnej nie wykorzystali. Wynik otworzył w 29. minucie Sebastian Żukowski. W drugiej części spotkania dwie bramki zdobył Krzysztof Marczak, a bramkę na 4:0 efektownym strzałem ustalił Patryk Walicht.

Wojciech Popielecki, kapitan TS-u Masterchem Przylep: – Bardzo się cieszymy z tego awansu. Tak, jak w zeszłym roku chcemy awansować do finału. Wiemy, że w półfinale czeka na nas już Falubaz. Będziemy walczyć o zwycięstwo, o awans do finału

Przeciwnikiem TS-u w półfinale będzie III-ligowiec z Zielonej Góry. Falubaz zafundował sobie wczoraj solidne strzelanie w Witnicy, gromiąc Czarnych 8:1. W drugim półfinale Sprotavia Szprotawa podejmie Wartę Gorzów. Te mecze 16 maja.