Falubaz przegrywa, piłkarze odchodzą. Wicelider lepszy od gospodarzy

W meczu przedostatniej kolejki zmagań 3. ligi piłkarze Jarosława Misia przegrali 0:3 z drugą drużyną w tabeli Ruchem Zdzieszowice.

Pierwsza bramka padła po rzucie rożnym, gdzie sytuacje najlepiej wykorzystał Mateusz Szatkowski. W 64′ minucie często uprzykrzający grę obronie Mateusz Marzec strzelił ładnego gola uderzeniem z pola karnego w prawy, długi róg. Wynik po kilku minutach ustalił napastnik Dawid Czapliński i ostateczny rezultat to 0:3.

Spotkanie te było ostatnim meczem dla Macieja Góreckiego, który zajmie się trenowaniem młodej drużyny Falubazu, oraz dla Łukasza Twarowskiego.

Po meczu swojej frustracji nie krył Jarosław Miś.