AZS:

Siatkarki zagrają u nas!

Akademiczki wygrały lubuską III ligę i teraz mierzyć się będą z zespołami z Dolnego Śląska i Śląska. Turniej półfinałowy o wejście do II ligi zostanie zorganizowany w Zielonej Górze!

Zmagania rozpoczną się 28 kwietnia. Gospodynie – AZS UZ zmierzą się z MKS-em MOS Płomieniem Sosnowiec. Drugiego dnia turnieju zielonogórzanki będą miały wolne, bo sosnowiczanki zagrają z Victorią Aglomeracją Wałbrzyską Wałbrzych. Na koniec rywalizacji, w niedzielę podopieczne Michała Kasperowicza podejmą wałbrzyszanki. Awans do turnieju finałowego wywalczą dwa najlepsze zespoły.

Jest to nagroda dla akademiczek – mówi Marek Lemański, dyrektor klubu. – Na pewno można się spodziewać zaangażowania i walki. Wiem, że dziewczyny przygotowują się bardzo solidnie do tych baraży. Rozegrały sparing z drużyną z Piły. Jeszcze ma się odbyć jeden sparing z niedawnymi rywalkami z Lubska. Mam nadzieję, że co najmniej drugie miejsce – choć liczę na zwycięstwo – nasze zawodniczki osiągną i będziemy mogli zagrać w następnym, decydującym turnieju finałowym o wejściu do II ligi – dodaje Lemański.

Rozmowa z Markiem Lemańskim

Plan gier:

28.04. – g. 17:00

KU AZS UZ – MKS-MOS Płomień Sosnowiec

29.04. – g. 14:00

MKS-MOS Płomień Sosnowiec – Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych

30.04 – g. 12:00

Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych – KU AZS UZ

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: