AZS:

Jaki to był sezon dla naszych sportowców? O tym w ostatniej przed wakacjami Szatni Akademików

4+  oto ocena poczynań sportowców AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego w minionym sezonie wystawiona przez Marka Lemańskiego, dyrektora biura klubu AZS UZ. Co ciekawe, o taką samą ocenę pokusił się prof. Wojciech Strzyżewski, prorektor ds. studenckich Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Przedstawiciela władz uczelni pytaliśmy o rolę sportu w życiu Uniwersytetu Zielonogórskiego, priorytety z punktu widzenia uczelni w rozwijaniu sportu oraz kierunek dalszego rozwoju akademickiego klubu. Prof. Strzyżewski mówił m.in. o tym, dlaczego nie marzy mu się ekstraklasa w żadnej z ligowych sekcji AZS UZ.

Poczynania ligowców podsumował Marek Lemański. Dyrektor biura klubu argumentował dotychczasowy model funkcjonowania klubu, w którym stawia się na różnorodność. W planie AZS ma stworzenie kolejnych sekcji, m.in. wspinaczki.

W programie padło wiele pytań i stwierdzeń, które będą wyjściem do dyskusji już w kolejnym sezonie. Szatnia Akademików wróci w październiku. Cały program do zobaczenia na Facebooku Radia Index.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: