AZS:

Futsaliści ładują akumulatory przed kolejnym tygodniem

Persa MOSiR AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego w ten weekend odpoczywa, ale kolejny tydzień dla podopiecznych Macieja Góreckiego będzie znacznie bardziej pracowity.

Najpierw w czwartek, 16 listopada akademicy odrobią zaległości i zagrają z outsiderem I ligi Teamem Unisław, a następnie w niedzielę, 19 listopada podejmą Red Devils Chojnice. To spotkanie zapowiada się wyjątkowo, bowiem Red Devils to lider, a akademicy nie zaznali jeszcze porażki.

Wolelibyśmy przed tym ważnym meczem nie grać, poświęcić czwartek na trening i doskonalenie pewnych sfer taktycznych. Niestety tak to się poukładało, że musimy grać mecz po meczu. Mam nadzieję, że uda się zorganizować jakiś trening, żeby pewne rzeczy udoskonalić. Jest w tym jakiś plus, są też minusy. Zobaczymy jak to się odbije. Na regenerację jest troszeczkę czasu, bo to praktycznie trzy dni między meczami.Maciej Górecki, trener Persy MOSiR AZS UZ

Trenerem chojniczan jest były selekcjoner reprezentacji Polski futsalistów Andrzej Bianga, a w składzie drużyny znajduje się Sebastian Wojciechowski, który został powołany na towarzyski dwumeczu biało-czerwonych ze Słowenią.

Po to się trenuje, żeby grać te mecze. To jest spadkowicz z ekstraklasy. Już myśli się powoli jak to będzie. Na pewno mocny przeciwnik. Widać po tabeli i wynikach, że już weszli na te właściwe tory i zaczęli wygrywać.Remigiusz Chyła, bramkarz Persy MOSiR AZS UZ

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: