AZS:

AZS w Zielonej Górze świętuje 50 lat. Będzie wielka gala!

Na sportowo i oficjalnie – Akademicki Związek Sportowy jubileusz 50-lecia działalności w Zielonej Górze będzie świętował na różne sposoby.  Nasi futsaliści i piłkarze ręczni na początku roku zmierzyli się z ekstraklasowymi drużynami Chrobrego Głogów.

Punktem kulminacyjnym obchodów jubileuszu będzie uroczysta gala, która odbędzie się w rektoracie naszej uczelni 21 kwietnia. O szczegółach mówi Marek Lemański, dyrektora biura AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego.

 – Na galę zarosimy wszystkich, którzy tworzyli zielonogórski AZS przez pół wieku. Przyjedzie zarząd główny AZS-u z władzami naczelnymi. Będziemy gościć rektorów. Jest przygotowywany album pt. „50 lat AZS w Zielonej Górze”. Będzie wiele różnych niespodzianek, o których nie chciałbym jeszcze mówić. Chcielibyśmy, aby grono osób, które tworzy lub tworzyło te struktury AZS-u w różnych dyscyplinach sportu, żeby się spotkały, powspominały i żebyśmy fajnie powspominali te 50 lat.

O szczegółach obchodów jubileuszu będziemy informować na naszym portalu i w serwisach sportowych Akademickiego Radia Index.

Zobacz więcej
Back to top button
X