NOWOŚĆ NA 96 FM:

Felix Jaehn, Mesto feat. VCATION – Never Alone

Po zakończeniu wakacyjnych koncertów w Europie i Stanach, Felix Jaehn wraca z nowym singlem „Never Alone”. W utworze towarzyszą mu holenderski producent Mesto oraz szwedzki duet VCATION.
Felix Jaehn w te wakacje wystąpił m.in. na Tomorrowland, Lollapaloozie czy Parookaville. Za sprawą „Never Alone” artysta podsumowuje niezwykle udane lato. Następca soulowo-popowej ballady „Love On Myself” ft. Calum Scott powstał jako wynik współpracy Jaehna z VCATION. Ten duet tworzą songwriterzy współpracujący ze Swedish House Mafia – John Martin oraz Michel Zitron.

„Never Alone” dotyczy problemu osób, które są na świeczniku, są otoczone mnóstwem ludzi, ale czują się samotni. Te dość smutne uczucia Jaehn przekuł w radosny festiwalowy hymn, pełen euforycznych melodii opatrzonych poruszającym tekstem. Kojący gitarowy riff oraz taneczne tempo sprawiają, że „Never Alone” z pewnością zagości na niejednej imprezie w najbliższym czasie.

Wcześniej bardzo często czułem się samotny, ale teraz wiem, że tak nie jest. Jeśli tylko otworzysz swoje serce, spotkasz niezliczoną liczbę pięknych dusz, z którymi możesz nawiązać porozumienie – bez względu na to, kim i gdzie jesteś. Nigdy nie jesteś samotny! – mówi artysta.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: