NOWOŚĆ NA 96 FM:

Ella Eyre ft. Yxng Bane – Dreams

Ella Eyre prezentuje utwór „Dreams” w duecie z Yxng Bane. To drugi po „L.O.V.(e)” singiel z zapowiedzianej przez wokalistkę serii nowych wydawnictw.

Ella napisała nowy utwór na Jamajce wspólnie z Banx & Ranx, Shakka i Natem Dunnem. Gościnnie w kawałku słyszymy Yxng Bane, z którym wokalistka współpracowała już przy okazji „Answerphone” w 2018. Przypomnijmy, że utwór był wielkim hitem – zdobył ponad 100 mln streamów oraz status platyny w Wielkiej Brytanii. Eyre tak opowiada o „Dreams”:

Słuchając „Dreams”, z miejsca przenoszę się na Jamajkę, do momentu, gdy skończyliśmy pisać utwór. To piosenka o podświadomym patrzeniu na wszystko z nowej perspektywy, ma nas wprowadzić w dobry nastrój. Świetnie bawiliśmy się przy jej tworzeniu. Mam nadzieję, że inni również to poczują w tych dziwnych czasach.

„Dreams” jest następcą „L.O.V.(e)”, który od dawna był koncertowym faworytem fanów. Eyre rozpoczęła 2020 singlem „New Me”, który „The Guardian” określił jako odpowiednik „New Rules” Duy Lipy.

Ella Eyre zyskała rozgłos za sprawą singla Rudimental „Waiting All Night” w 2014 roku, który otrzymał nagrodę BRIT w kategorii Brytyjski Singiel Roku. Na koncie wokalistki są także dwie nagrody MOBO, dwa platynowe single i album w Top 5. Cały katalog Eyre ma obecnie ponad miliard streamów.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: