NOWOŚĆ NA 96 FM:

Bastille feat. Graham Coxon – WHAT YOU GONNA DO???

Bastille prezentują nowy utwór “WHAT YOU GONNA DO???” feat. Graham Coxon
Nowy elektryzujący utwór Bastille może wydawać się niespodziewanym wydaniem ale jak mówi frontman zespołu Dan Smith: „skończyliśmy piosenkę i czuliśmy, że jest pilna, nie chcieliśmy czekać z jej wydaniem”.

“WHAT YOU GONNA DO???” pojawia się tuż po tym jak opadł kurz po premierze trzeciego albumu zespołu ‘Doom Days’ – ostatniej odsłony trylogii, która obejmuje osiem lat kariery i przyniosła zespołowi platynową sprzedaż, światowy sukces i pozycję jednego z najbardziej streamowanych zespołów na świecie.
Ta następna faza wydaje się nowym początkiem. Chodzi o bycie spontanicznym i  rozpoczęciem wszystkiego od nowa – mówi Dan.

Jesteśmy naprawdę podekscytowani nowymi utworami. Myślę, że obecnie tworzymy najlepszą muzykę, jaką kiedykolwiek robiliśmy. Pragniemy podzielić się tym teraz i nie czekać aż cały album będzie skończony.
Singiel wyprodukowany przez Dana i Marka Crew’a, zaskoczy każdego kto myśli, że wie czego spodziewać się po zespole – w utworze gościnnie udziela wokalu i gra na gitarze Graham Coxon.
Do utworu powstał niezwykły animowany teledysk przy współpracy z Rezzą.
WHAT YOU GONNA DO??? to pierwszy zwiastun zupełnie nowego rozdziału w karierze zespołu. To początek ekscytującej i zaskakującej nowej ery!

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X